Поширені запитання

У цьому розділі нашої клінінгової компанії ми привели для вас основні, часто виникають питання, пов'язані з послугами, які надаються, оплатою і організацією процесу і дали на них відповіді

Загальні питання

 • У чому відмінність побутової хімії від професійної?

  Професійна хімія розділяється на засоби для щоденного прибирання (підтримання чистоти) і для генерального прибирання (глибоке очищення поверхонь). Професійні засоби для щоденного прибирання - більш щадні і тому безпечні для поверхонь, на відміну від побутової хімії, якою при невмілому використанні можна легко зіпсувати підлогу, сантехніку і т.п.

 • Як здійснити замовлення?

  На даний момент ви можете зробити замовлення декількома способами.

  1. Ви можете зателефонувати і ми з радістю допоможемо Вам.

  2. Ви також можете скористатися формою онлайн замовлення - і ми зв'яжемося з Вами протягом декількох годин.

 • Яку територію охоплює діяльність Вашої компанії?

  Наша компанія здійснює свою діяльність по всьому Києву і передмісті в радіусі до 50 км, але якщо ваш об'єкт перебувати далі і ви бажаєте замовити наші послуги - ми завжди будемо раді піти вам на зустріч.

Оплата

 • Як і з ким розраховуватися?

  Оплата послуг нашої компанії проводиться безготівковим платежем на наш розрахунковий рахунок, або представнику компанії за готівковий розрахунок по виконанні робіт. Оплата проводиться тільки в гривнях.

Послуги

Мийка

 • Від чого залежить вартість миття вікон?

  Перш за все, від доступності поверхонь. Для деяких вікон необхідно залучати фахівців з промислового альпінізмі. Також на вартість вплинуть ступінь і характер забруднень, наявність фарби або скотча і ін.

Хімчистка

Прибирання

Заявка успешно отправлена!
Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.