Професійне щоденне прибирання офісів і офісних приміщень в Києві

Комплексна, ранкова, вечірня і інші види регулярного прибирання офісів за договором досвідченими клінерами від компанії «4CLEAN»

Ціни на щоденне прибирання офісів
Щоденне прибирання офісних та торгових приміщень
м2
від 10 грн.
Генеральне прибирання офісних приміщень
м2
от 30 грн.

Що входить в щоденне прибирання офісів:

заміна сміттєвих пакетів і винесення сміття в контейнер;
видалення пилу зі столів, оргтехніки, вимикачів, розеток вологе прибирання підлоги;
суха чистка килимових покриттів;
поповнення витратних матеріалів в санвузлах;
вологе прибирання та дезінфекція санвузлів;
прибирання на кухні, їдальні;
видалення забруднень з дзеркальних і скляних поверхонь;
натирання хромованих елементів інтер'єру;
прибирання пилу та інших забруднень з дверних ручок і дверей;
видалення пилу з вертикальних і горизонтальних поверхонь;
прибирання прилеглої території.

Зазначений перелік не точний і вказано для прикладу. Компанія «4CLEAN» розробляє індивідуальну схему роботи з кожним клієнтом, що дозволяє організувати клінінгову роботу в оптимальному режимі і обсязі.

Возникли вопросы по услуге?

Оставьте заявку и наш менеджер ответит на все Ваши вопросы

Щоденне прибирання офісів в Києві

Тривалість робочого дня в офісі в середньому становить 8 годин, хоча нерідко працівникам доводиться затримуватися і до пізньої ночі. В результаті виходить, що люди, що знаходяться в цьому приміщенні, проводять в ньому більшу частину дня. Тому офіс по праву можна назвати не просто робочим місцем для співробітників, але і другим домом. А хто ж не хоче, щоб в будинку було затишно, комфортно і чисто?

Щоденне прибирання офісів: варіанти проведення

Щоб приміщення було чистим і налаштовувало на ефективній роботі, в ньому повинна регулярно проводитися ретельне прибирання. Підтримувати чистоту і порядок в офісному приміщенні можна двома шляхами: виконувати щоденне прибирання офісу своїми силами або найняти для цього кваліфікованого фахівця клінінгової компанії. Самостійний варіант, на перший погляд, здається простіше і економічніше, однак якщо врахувати, що для його здійснення необхідно найняти співробітника, придбати обладнання, миючі засоби і відповідний інвентар, то він виявляється досить витратним. Крім того, в даному випадку доведеться зіткнутися з низкою додаткових завдань, таких як введення в штат робочого місця, працевлаштування, клопоти із закупівлями допоміжних засобів, контроль результатів роботи нового співробітника та ін. Тому більш швидким і вигідним є все ж другий варіант, коли щоденна прибирання офісу проводиться професійно підготовленим фахівцем клінінгової компанії.

Компанія «4CLEAN» - прибирання офісів від професіоналів

Сьогодні така послуга, як щоденне прибирання офісів в Києві, пропонується безліччю спеціалізованих служб. Найбільша ж кількість позитивних відгуків отримала компанія «4CLEAN», фахівці якої сумлінно, якісно і швидко виконують щоденне прибирання офісних приміщень. Перш ніж приступити до роботи, співробітник «4CLEAN» аналізує спектр завдань - розміри приміщення, матеріали обробки і меблів, наявність килимових покриттів, кількість санвузлів, а менеджер компанії в свою чергу становить оптимальний перелік послуг, які буде включати щоденне прибирання офісу.

Такий підхід дозволяє підтримувати належну чистоту у всіх приміщеннях. Крім того, щоденне прибирання офісів допоможе якомога довше зберегти ремонт і меблі в хорошому стані, що сприяє чималому економії. Віддавши перевагу послугам компанії «4CLEAN», ви отримаєте надійного професійного помічника, який забезпечить чисту і затишну обстановку в вашому офісі.

Розгорнути
Згорнути
Наші клієнти
Бельгійський пивний ресторан «Brugge» приватна броварня
Київський університет права
Кінотеатр «Київська Русь»
Кінотеатр «Ленінград»
Ліко-Холдинг
Магазин «Мама Зіна»
Сигарний клуб
Смарт-Холдинг
Туроператор «CORAL TRAVEL»
ПрАТ «Сьогодні Мультимедіа» (www.segodnya.ua)
МакДональдз Україна
Office Construction
Denza Construction
Будівельна компанія "АЗБИ"
ЖК «OneHouse»
Ресторан «FactoryMeals»
Ресторан караоке-бар «Ozero»
Ресторан «Djotto»
Ресторан європейської та української кухні SHEF
Ресторан «DNIPROVSKA RIVIERA»
Заявка успешно отправлена!
Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.