Професійна Хімчистка килимів, ковроліна та килимових покриттів

Послуги сухої і вологої чистки килимів, ковроліну та інших килимових покриттів в офісі і вдома

Ціни на хімчистку килимів і килимових покриттів
Килимового покриття (ковроліну)
м2
від 20 грн.
Вовняний, шовковий килим (прання)
м2
250 грн.

В услугу химчистки ковров и ковровых покрытий входит:

хімічна машинна чищення килимів і ковроліну (на місці);
видалення плям (чай, кава, вино, фрукти);
видалення жувальної гумки;
усунення неприємних запахів;
машинна прання та сушіння килимів (в цеху);

Зазначений перелік не точний і вказано для прикладу. Компанія «4CLEAN» розробляє індивідуальну схему роботи з кожним клієнтом, що дозволяє організувати клінінгову роботу в оптимальному режимі і обсязі.

Возникли вопросы по услуге?

Оставьте заявку и наш менеджер ответит на все Ваши вопросы

Хімчистка килимів, хімчистка килимів та інших килимових покриттів

Килимові покриття йдуть в ногу з людиною вже багато століть. Платять вони нам за це практичністю, універсальністю і красою. Навіть в наш час нестримного прогресу рідко де можна зустріти будинок без ковроліну. Настільки він популярний.

Не дивлячись на всі безперечні переваги, ковролін має і одну неприємну особливість. Переплетення ниток стає практично безмежним вмістилищем пилу, патогенної мікрофлори, пилових кліщів і алергенів. Офіційна медицина, та й багаторічні спостереження простих обивателів, доводить те, що саме ці накопичення лягають в основу безлічі захворювань. Але вихід є. При регулярному чищенні килимів кількість шкідливого вмісту можна значно зменшити. Хімчистка килимових покриттів - це найнадійніший і неперевершений метод глибокого очищення. Наприклад, пилосос прибирає лише 20% того, що підлягає евакуації. Ні про яку серйозну прибирання мова навіть не йде. Досягається лише видимий, тому не тривалий ефект.

Необхідно не випустити з уваги факт, що левова частка успіху безпосередньо залежить від фірми, якій ви довірите виконання даної роботи. Як зразково-показового прикладу можна навести фірму «4CLEAN». В основу їх роботи закладена чесність і відповідальність перед кожним із замовників. Тільки ці дві якості гарантовано забезпечують розширення бази постійних клієнтів.

Хімчистка килимів має на увазі використання чистячих засобів. Так ось, тільки найбезпечніші з них застосовуються співробітниками фірми «4CLEAN». Поверхня килима не повинна стати зоною випаровування агресивних середовищ. Здоров'я безцінне, і ризикувати їм не варто. Однак, не варто ризикувати і якістю самого виробу. Зносостійкість матеріалу, не в яким разі, не повинна страждати. Тому, вибір засобу для очищення роблять максимально акуратно і уважно.

Постійне зниження ціни на свої послуги - це ще один плюс роботі «4CLEAN», не рахуватися з яким неможливо. Компанії, які дотримуються свою репутацію з самого першого дня діяльності, заслуговують на особливу повагу. Вибір залишається за Вами. Але, вибрати кращого - це доля переможця. Робіть свій безпомилковий вибір.

Розгорнути
Згорнути
Наші клієнти
«Куренівський лазні»
«Сіті Плаза», офіційний дилер автомобілів Toyota в Україні.
Бельгійський пивний ресторан «Brugge» приватна броварня
Київський університет права
Кінотеатр «Ленінград»
Кінотеатр «Флоренція»
ТОВ «REMMI»
Сімейний банк пуповинної крові «ГЕМАФОНД»
Сигарний клуб
Дитячий універмаг СМІК
Туроператор «CORAL TRAVEL»
ПрАТ «Сьогодні Мультимедіа» (www.segodnya.ua)
KFC Україна
Office Construction
ПрАТ Агробудмеханізація
Denza Construction
Ресторан «DNIPROVSKA RIVIERA»
Kyiv Hub — LIFT99
LEVI9 TECHNOLOGY SERVICES
Креативна Міжнародна Дитяча Школа
Заявка успешно отправлена!
Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.