Професійна Прибирання офісів і офісних приміщень

Комплексна генеральне прибирання офісів і офісних приміщень в Києві і області

Ціни на послуги з прибирання офісів
Післябудівельне прибирання нежитлових приміщень
м2
від 35 грн.
Прибирання нежитлових приміщень після ремонту
м2
від 40 грн.
Щоденне прибирання офісних та торгових приміщень
м2
від 10 грн.
Щоденне прибирання прилеглої території
м2
від 15 грн.

Послуга прибирання офісу включає:

видалення пилу з горізонтальнх і вертикальних повехності (столи, вимикачі шафи);
вологе прибирання підлоги;
полірується меблі;
чистка і натирання хромованих і нікельованих поверхонь;
проводиться чистка меблів;
особлива увага приділяється дезінфекції місць загального користування (санвузли, кухні, їдальні);
виробляється суха або волога чистка килимів і килимових покриттів, в результаті якої вони набувають свій первісний колір і вид;

Зазначений перелік не точний і вказано для прикладу. Компанія «4CLEAN» розробляє індивідуальну схему роботи з кожним клієнтом, що дозволяє організувати клінінгову роботу в оптимальному режимі і обсязі.

Возникли вопросы по услуге?

Оставьте заявку и наш менеджер ответит на все Ваши вопросы

Прибирання офісів і офісних приміщень

Вся команда "4CLEAN" - профессионалы своего дела, с внушительным опытом работы. Для выполнения поставленных задач мы используем проверенное оборудование и эффективные средства наведения и поддержания чистоты.
Еще одно несомненное преимущество компании "4CLEAN" - это гибкость и слаженность в сотрудничестве с клиентом. Так, в зависимости от площади помещения, необходимой срочности решения, и, в конце концов, уровня загрязнения, имеется возможность заказать как одного мастера чистоты, так и целую бригаду. Они выполнят работу любой сложности, даже если это пятно на ковролине, налет на мраморе или запачканное окно на крайнем этаже высотного здания. Так же выполняется работа по удалению пыли с кондиционеров и осветительных приборов, обработка оргтехники специальными средствами от грязи и пыли, чистка мебели, химчистка, дезинфекция унитазов и раковин, удаление извести и ржавчины, вынос мусора и многое другое.

Компания гарантирует своевременность исполнения поставленных задач, бесперебойную работу, качество, а также - хорошее впечатление на посетителей, и самое главное – здоровый микроклимат вашего офиса!

Вся команда "4CLEAN" - професіонали своєї справи, зі значним досвідом роботи. Для виконання поставлених завдань ми використовуємо перевірене обладнання та ефективні засоби наведення і підтримки чистоти.
Ще одна безсумнівна перевага компанії "4CLEAN" - це гнучкість і злагодженість у співпраці з клієнтом. Так, в залежності від площі приміщення, необхідної терміновості вирішення, і, врешті-решт, рівня забруднення, є можливість замовити як одного майстра чистоти, так і цілу бригаду. Вони виконають роботу будь-якої складності, навіть якщо це пляма на ковроліні, наліт на мармурі або забруднені вікно на крайньому поверсі висотної будівлі. Так само виконується робота по видаленню пилу з кондиціонерів і освітлювальних приладів, обробка оргтехніки спеціальними засобами від бруду і пилу, чистка меблів, хімчистка, дезінфекція унітазів і раковин, видалення вапна та іржі, винесення сміття і багато іншого.

Компанія гарантує своєчасність виконання поставлених завдань, безперебійну роботу, якість, а також - гарне враження на відвідувачів, і найголовніше - здоровий мікроклімат вашого офісу!

Розгорнути
Згорнути
Наші клієнти
«Куренівський лазні»
Бельгійський пивний ресторан «Brugge» приватна броварня
Кінотеатр «Київська Русь»
Кінотеатр «Ленінград»
Кінотеатр «Флоренція»
Ліко-Холдинг
ТОВ «REMMI»
Туроператор «CORAL TRAVEL»
Федерація зі стрибків у воду
МакДональдз Україна
Школа успішних дітей «LIKO SCHOOL»
ПрАТ Агробудмеханізація
Denza Construction
ЖК «Европейське місто»
Ресторан «Djotto»
Ресторан «DNIPROVSKA RIVIERA»
АТ "БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ"
Kyiv Hub — LIFT99
LEVI9 TECHNOLOGY SERVICES
Міжнародна європейська вища школа дизайну EDS
Заявка успешно отправлена!
Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.