Професійне Миття вікон, вітрин, фасадів

Виконуємо миття вікон, фасадів, вивісок і вітрин після ремонту, будівництва, а також на регулярній основі в Києві та Київській області

Ціни на миття вікон, фасадів та вітрин
Миття вікон з внутрішньої сторони
м2
від 12 грн.
Миття вікон і фасадів з зовнішньої сторони
м2
від 16 грн.

У послугу мийки вікон, фасадів та вітрин входить

мийка скла з зовнішньої або внутрішньої сторін;
мийка рами;
мийка підвіконня;
видалення захисної плівки з рами вікна;
видалення пилу з рами вікна;
мийка зовнішнього відливу і периметра вікна;
видалення захисної плівки з фасадних панелей.

Зазначений перелік не точний і вказано для прикладу. Компанія «4CLEAN» розробляє індивідуальну схему роботи з кожним клієнтом, що дозволяє організувати клінінгову роботу в оптимальному режимі і обсязі.

Возникли вопросы по услуге?

Оставьте заявку и наш менеджер ответит на все Ваши вопросы

Професійне миття вікон, вітрин та фасадів від компанії «4CLEAN»

Багато людей вважають, що простіше і легше, ніж миття вікон, нічого й бути не може під час прибирання приміщень. Можливо, воно так і є, але тільки почасти. Для початку варто відзначити, що сучасні вітрини і вікна можуть бути самими різними: трапецевидними, круглими, арочними, трикутними, прямокутними і так далі. У зв'язку з цим процес мийки конструкцій буде володіти певними труднощами навіть для тих господинь, які здійснювали подібні процедури неодноразово. Крім цього, часто вікна можуть знаходитися не на першому поверсі і навряд чи кому-то, хочеться ризикувати власним життям заради благоустрою житла. Також, найчастіше, після миття вікон власними силами, через тиждень на склопакеті будуть заново красуватися патьоки у вигляді пилу і кіптяви. А вся справа в тому, що за сучасних умов, вікна необхідно покривати спеціальним складом, які запобіжить налипання бруду.

Наша компанія «4CLEAN» надає свої послуги в місті Києві та Київській області, завдяки чому ви забудете про всі труднощі. Адже у нас є сучасна техніка для миття вікон, вітрин, сертифіковані засоби і досвідчені професіонали, для яких мийка будь-яких конструкцій - це в першу чергу не хобі, а робота.

Мийка фасадів, вікон, вітрин від компанії «4CLEAN» починається з того, що ми ретельно готуємо своє обладнання. При цьому, ми уважно перевіряємо альпіністське спорядження, наявність витратних матеріалів, в тому числі і спеціального інвентарю.

В процесі миття, з оброблюваних поверхонь досвідчені фахівці видалять бруду і кіптява, а також згустки пилу. У кожній ємності, з дотриманням всіх норм готуються заздалегідь очищають розчини, які застосовуються в процесі мийки конструкцій. Після того, як бруд розчинитися під впливом розчинів, вітрини і вікна очищаються за допомогою стяжки, а самі фасади наші працівники обробляються завдяки спеціальним щіток, саме в них, під тиском подається деіонізірованная вода. Ретельному чищенні піддається і внутрішня сторона конструкцій з подальшою обробкою брудовідштовхуючих складів. Так чи інакше, а миття фасадів в Києві проводиться акуратно і якісно.

Розгорнути
Згорнути
Наші клієнти
Бельгійський пивний ресторан «Brugge» приватна броварня
Київський університет права
Кінотеатр «Київська Русь»
Кінотеатр «Флоренція»
Магазин «Мама Зіна»
Дитячий універмаг СМІК
МакДональдз Україна
KFC Україна
Office Construction
ПрАТ Агробудмеханізація
Будівельна компанія "АЗБИ"
ЖК «OneHouse»
Ресторан «FactoryMeals»
Ресторан караоке-бар «Ozero»
Ресторан «DNIPROVSKA RIVIERA»
Сімейне кафе «Буланжері»
Готель «Фавор Парк»
Kyiv Hub — LIFT99
Коворкінг «Platforma»
Міжнародна європейська вища школа дизайну EDS
Заявка успешно отправлена!
Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.